1866

Her er resultatene fra Østerdalskarusellen 2020. Klasser  Total

Dalsbygda hadde finalen for hele karusellen og det ble en spennende finale med flere omskytinger.

Det ble 2 runder med omskyting om 3. og 4. plassen. Her var det Mats Ulfsnes fra Stadsbygd som trakk det lengste strået mot Helge Arne Bakken fra Sørskogbygda.

Det ble også en omskyting om 1. og 2. plass mellom Torfinn Lium fra Tynset og Even Nordsveen fra Løiten, hvor Torfinn til slutt tok en super "hjemmeseier".

Vi gratulerer alle skytterne med strålende resultater og er svært glade for alle som tok turen til Nord-Østerdalen denne helga :-):-):-)

 

NB!!! Vi jobber fortsatt med total lista for hele karusellen........komiteen tok sommerferie rett etter stevnet......men vi håper å ha denne på plass i morra.

Beklager så mye, men håper på forståelse :-)

Her er total lista!!!

Navn PForening klasseblandet Sum1 sum2 sum3 Total Hoved Omgang Total  
Torfinn Lium Tynset Jff A 100 98 98 296 25 321 e.o.s
Even Nordsveen Løiten JFF A 97 100 100 297 24 321 e.o.s
Mats Ulfsnes Stadsbygd JFF A 97 100 99 296 23 319 e.o.s
Helge Arne Bakken Sørskogbygda JSK A 98 97 100 295 24 319 e.o.s
Nils Even Dragmyrhaug Ålen JFF A 99 100 94 293 25 318  
Thomas Sæteråsen Sørskogbygda JSK A 97 96 98 291 25 316  
Jostein Hammerås Hølonda Jff A 94 100 98 292 23 315  
Lars Klemet Strand Høland JSK A 99 90 99 288 25 313  
Lars Magnus Krogh Røros Jff A 97 92 94 283 24 307  
Tor Håkon Martinsen Sørskogbygda JSK JA 96 92 95 283 24 307  
Tonje Fuglås Kvendbø Sunndal JFF A 98 92 97 287 18 305  
Omar Trøen Øvre Rendal Jsk A 98 99 99 296   296  
Terje Krokum Nidaros JSK A 99 94 99 292   292  
Ronny Fjeldskogen Hemnes Jff JA 98 91 98 287   287  
Terje Grinden Løiten JFF A 93 95 97 285   285  
Tor Egil Mauseth Løiten JFF A 99 94 91 284   284  
Einar Framnes Vingelen Tynset Jff B 96 91 95 282   282  
Dag Sukke Sørskogbygda JSK JA 94 90 97 281   281  
Thore Larsen Gausdal JFF A 88 94 99 281   281  
Vidar Almlid Beitstad JSK A 98 88 95 281   281  
Øystein Hoel Blaker Jff JA 94 95 90 279   279  
Knut Engebretsen Blaker Jff E1 97 89 91 277   277  
Reidar Strand Kautokeino JFF A 88 92 96 276   276  
Kaja Eriksen Sauherad SL JSK D2 91 91 94 276   276  
Espen Hodal Sønmør Tynset Jff A 93 93 88 274   274  
Kjetil Engebretsen Hemnes Jff B 86 97 90 273   273  
Kato Nordsveen Løiten JFF E1 94 91 85 270   270  
Bjørn Trydal Øvre Rendal Jsk JB 90 92 83 265   265